نحوه کار لودسل

لودسل خمشی چگونه کار می کند؟

لودسل خمشی به طور گسترده استفاده می شوند. خواندن این مقاله برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فوایدلودسل خمشی توصیه می گردد.

در طول اندازه گیری، وزن بر روی سلول بار عنصر فلزعمل می کند و باعث تغییر شکل الاستیک می شود.

این فشار (مثبت یا منفی) را به یک سیگنال الکتریکی توسط کرنش سنج (SG) نصب شده بر روی عنصر تبدیل شده است. ساده ترین نوع از سلول بار پرتو خم شدن با فشار سنج است. اغلب (اجباری) اجزای اساسی، یعنی عنصر  و فشار سنج با عناصر اضافی ( آب بندی عناصر، و غیره) حفاظت از تکمیل

load cell

 

معاون شهردار Havant کن اسمیت با نام واقعی دیوید Ayling، MD Straightpoint به طور رسمی راه اندازی 350 تن کالیبراسیون و ماشین آزمون جهانی است.

معاون شهردار Havant کن اسمیت با نام واقعی دیوید Ayling، MD Straightpoint به طور رسمی راه اندازی 350 تن کالیبراسیون و ماشین آزمون جهانی است.

350 تن و کالیبراسیون ماشین آزمون جهانی در اروپا شده است در مقر Straightpoint (انگلستان) با مسئولیت محدود را در Havant راه اندازی شده است.

دستگاه تستها سلول ها به دقت اندازه گیری تنش / فشرده سازی است. بدون آزمایش یک لودسل، می تواند عواقب فاجعه بار است. به عنوان مثال، یک جرثقیل بلند کردن ظروف سنگین تر از حداکثر بار خود را که مورد آزمایش قرار نگرفته است با استفاده از سلول بار به درستی کالیبره شده خواهد بود فاجعه بار، به طور بالقوه باعث سقوط جرثقیل و تخریب بی حد و حصر به اپراتور دستگاه و همچنین ماشین آلات و محتویات ظرف.

Starightpoint، که طراحی، تولید و آزمون لودسل، دعوت مهمانان ویژه به روز اول باز خود را در محل جدید خود است. مهمان شامل معاون شهردار و معاون زن شهردار از Havant که در کنار دیوید MD Straightpoint Ayling، قطع نوار رسما راه اندازی جدید 350 تن در کالیبراسیون و ماشین آزمون جهانی، اعتقاد بر این است تنها از نوع خود در سراسر اروپا است.

دستگاه تست و calibrates لودسل تا 350 تن از فشرده سازی و 350 تن از تنش، که در صنایعی مانند حمل و نقل، ساختمان، تقلب، و هوا و فضا و دیگر صنایع که کشیدن، فشار، بلند کردن و یا وزن اجسام به حالت تعلیق استفاده می شود، و یا بر افراشتن و یا استفاده از جرثقیل به عنوان بخشی از فعالیت های خود را.

Straightpoint دستگاه جدید را برای آزمایش و کالیبره محصولات خود را قبل از بودن در سطح جهانی به مشتریان خود، و همچنین به طور مرتب تست و کالیبره کردن خود شرکت ها تجهیزات سلول بار، حصول اطمینان از دقت مداوم و ایمنی آن حمل استفاده کنید.

در روز باز، Ayling دیوید استقبال مهمان ویژه به محل جدید Straightpoint، و انجام تظاهرات از تجهیزات خود، از جمله دستگاه های جدید، تست کشش از 250 سلول تن بار است که توسط شرکت بلند کردن اجسام در فرانسه دستور داده شده است.

دیوید Ayling گفت، “فقط برای قرار دادن قدرت این ماشین به چشم انداز، دستگاه تست جدید ما به راحتی قادر خواهند بود که برای بلند کردن یا اصلی یک قاب از چشم لندن یا به 235 اتومبیل خانواده، به صورت داخل 350 تن حداکثر ظرفیت تست و کالیبره کردن دستگاه.

دستگاه جدید شامل یک بسته قدرت هیدرولیک و دارای مرجع سلول بار، که در آزمایشگاه ملی فیزیک در مقابل بار، یک سلول کارشناسی ارشد و فروشگاه در لندن را کالیبره شده به طوری که بار همیشه قابل ردیابی است و دقیق. دستگاه جدید می تواند بار را بسیار به طور پیوسته نگه دارید، مهم است که ما باید نیاز به ایجاد تنظیمات به سلول بار در حال آزمایش است. ما اثبات آزمون لودسل تا دو برابر بار کاری ایمن، که ما انجام سه بار برای اطمینان از سلول بار مکانیکی ایمن هستند.

روش آزمون را به پایان برساند، سپس ما را با مجموعه مربوط به الکترونیک، از جمله یک صفحه نمایش بی سیم و یا انتگرال مدرج. سلول بار است و سپس آماده به کشتی به مشتری به سرعت.

لودسل,سنسور وزن,نیروسنج,سنسور نیرو,نمایشگر لودسل,لودسلzemic

لودسل کششی
!آیا این مطلب مفید بود؟ به اشتراک بگذارید