سنسور سرعت چرخ

سنسور سرعت چرخ  و یا سنسور سرعت خودرو (VSS) یک نوع از دور موتور است. آن یک دستگاه فرستنده استفاده می شود برای خواندن سرعت چرخش چرخ خودرو است. این حالت معمولا از یک حلقه دندانه دار و وانت تشکیل شده است.

سنسورهای خاص سرعت
وسایل نقلیه جاده ای
speed sensor

سنسور سرعت چرخ در سیستم های ترمز ضد قفل استفاده می شود.
سنسور سرعت دوار برای وسایل نقلیه راه آهن
سنسور سرعت دوار موتور
سنسور سرعت موتور Bearingless

سنسور سرعت چرخ نوع سنسور به طور معمول از دو سنسور اثر هال، یک آهنربای زمین نادر و الکترونیک ارزیابی مناسب تشکیل شده است. میدان آهنربا توسط دندان ها هدف عبور مدوله شده است. این مدولاسیون توسط سنسورهای تالار ثبت مرحله مقایسه به یک سیگنال موج سنسور سرعت چرخ مربعی تبدیل و تقویت شده را در مرحله راننده.

سنسور سرعت چرخ برای نسل جدید سنسور آن بود بنابراین لازم است برای پیدا کردن یکی دیگر از راه: پردازنده سیگنال یکپارچه در حال حاضر تصحیح افست و دامنه سیگنال های سنسور هال. این اصلاح است به طوری موثر است که می تواند تقریبا دو برابر حداکثر فاصله هوایی مجاز در سنسور سرعت. در ماژول M = 1 هدف چرخ این سنسور جدید می تواند یک شکاف هوا در 1.4 میلی متر است، که گسترده تر از آن است که برای سنسورهای سرعت معمولی در ماژول M = 2 چرخ هدف را تحمل کند. در ماژول M = 2 هدف چرخ حسگرهای سرعت سنج جدید می تواند فاصله تا آنجا که 2.2 میلی متر را تحمل کند. این نیز ممکن است به طور قابل توجهی افزایش کیفیت سیگنال است. هر دو چرخه و جابه جایی فاز بین دو کانال حداقل سه بار به عنوان با ثبات در صورت شکاف هوا نوسان و رانش درجه حرارت است.

سنسور سرعت چرخ علاوه بر این، به رغم الکترونیک پیچیده نیز شده است ممکن است به افزایش MTBF برای سنسورهای سرعت جدید توسط یک عامل از سه تا چهار. به طوری که آنها نه تنها به ارائه سیگنال های دقیق تر، در دسترس بودن سیگنال خود را نیز به طور قابل توجهی بهتر.

این سنسور جدید، هنوز هم با ظاهر آشنا، و در نتیجه باز کردن امکانات کاملا جدید برای طراحان درایو برای سهام نورد. سنسورها جذاب با قیمت مناسب و بدون ساییدگی و پارگی است.
سنسور سرعت چرخ نرم افزارهای تبدیل کننده موتور با یاطاقان ¬ های یکپارچه

برای نیرومندی و حتی بیشتر و دقت سیگنال رمزگذار دقیق را می توان مورد استفاده قرار گیرد.

نسور سرعت چرخ
سنسور سرعت چرخ Bearingless

مولد پالس چرخ با یاطاقان یکپارچه

سنسور مغناطیسی

سنسور سرعت چرخ از یک تا هشت کانال، به جای قبلی یک تا چهار
تا سه مقدار پالس های مختلف در انقلاب تنها از یک رمز گذار، به جای استفاده از دو مورد قبلی
از 1 تا 400 پالس در هر انقلاب، به جای 200 که قبلا به دست آورد
ولتاژ خروجی، جریان خروجی، سیگنال ها را با 7 V ولتاژ بیکار، به جای تنها یک ولتاژ خروجی که قبلا

اصل اندازه گیری مغناطیسی و بهینه سازی فن آوری تحمل قابلیت اطمینان پالس ژنراتور را افزایش می دهد، نه تنها افزایش فواصل تعمیر و نگهداری نیز به کاهش قابل توجهی در هزینه های نگهداری است.

داخل مجله بوژی را خواسته های خاص طراح ژنراتور پالس چرا که آنها بدون پوشش تحمل در پایان دادن به خدمت به عنوان پایه ای که از چرخش محور چرخ می تواند ثبت نام. در این مورد ژنراتور پالس خرد شفت متصل به چرخ و مجهز به یک مبدل گشتاور متصل به قاب بوژی برای جلوگیری از چرخش نصب شده است.

سنسورهای سرعت چرخ های هدف غیر مغناطیسی و یا برنامه های کاربردی است که برای تولید تراشه

سنسور سرعت چرخ در طول چند سال گذشته، این سنسور قادر بوده اند به شدت کاهش نرخ شکست بسیاری از شرکت های حمل و نقل، زمانی که در محیط های بحرانی در بالا شرح داده شد، نصب شده است.
سنسور با سرعت دو برابر پالس

مشتریان اغلب می خواهند تعداد بالاتر از پالس در هر دور را می توان در فضای در دسترس و با کوچکترین ماژول متر = 1 به دست آورد. استاندارد صنعت فلنج سازگار با سنسور سرعت شده است برای چنین برنامه های کاربردی است که تولید دو پالس برای هر دندان از چرخ توسعه یافته شده است. این امکان برای رسیدن به 600 پالس در هر دور با هدف ماژول چرخ متر = 1 و قطر 300 میلی متر است. این سنسور سرعت در حال حاضر در سیستم integrators بزرگ آزمایش می شود.

!آیا این مطلب مفید بود؟ به اشتراک بگذارید